Thule Velo Compact 924

Thule Velo Compact 924

Skladem

10499 Kč s DPH

Výrobce: Thule

Nosič jízdních kol THULE VeloCompact 924 představuje novou řadu kompaktních a lehkých nosičů jízdních kol. Je ideálním řešením pro každodenní použití na autě vybaveném tažnou koulí.

THULE VeloCompact 924 váží 14,2kg, což dělá montáž a demontáž nosiče velmi jednoduchou a bezproblémovou. K snadné montáži přispívá také nastavitelné spojení ovládané jednou rukou, které k upevnění nosiče vyžaduje použití malé síly.

Výklopný mechanizmus nosiče THULE VeloCompact 924 se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, což Vám ponechá volné ruce na přidržení jízdních kol během vyklápění. Dostanete se tak bezproblémově k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Všechny držáky rámu jsou prakticky snímatelné, pro jednodušší a rychlejší montáž jízdních kol na nosič. Držáky jsou dostatečně velké k montáži kulatých i oválných rámů (22 - 80 mm) a jsou vybaveny gumovým povrchem na ochranu rámu jízdních kol.

K zabezpečení jízdních kol máte k dispozici dva shodné zámky, a to na zamknutí jízdních kol k nosiči a následně uzamknutí nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění se dá nosič jednoduše složit, aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se rovněž vejde do většiny automobilů.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Darček ku každej objednávke nad 100€


V zimnej sezóne 2020 sme sa rozhodli každému zákazníkovi, ktorý objedná tovar nad 100€ darovať praktický darček.

Kliknutím na "súhlasím" odstránite popup oznam. 

popup

Akcia 2020

Platí to pri objednávke cez náš e-shop aj na predajni.

Zákazníkov, ktorí navštívia náš showroom odmeníme nielen darčekom, ale aj inštaláciou nosičov a boxu zadarmo. 

 

Túto sezónu sa nás oplatí navštíviť :-)